1. درباره ما
  2. تماس با ما
  3. آرشیو الکترونیکی
EN AR امروز:۴ اردیبهشت ۹۷
شما اینجا هستید » صفحه اصلی » پلی کلینیک تخصصی صنعت نفت شمال غرب کشور افتتاح شد

پلی کلینیک تخصصی صنعت نفت شمال غرب کشور افتتاح شد

کد خبرنگار:1544                                                                                               تاریخ انتشار: 1395-06-09 / 09:40:00
پلی کلینیک تخصصی صنعت نفت شمال غرب کشور افتتاح شد

پلی کلینیک بهداشت و درمان صنعت نفت شمال غرب کشور با حضور معاون اول رییس جمهور مورد بهره برداری قرار گرفت.

اسحاق جهانگیری صبح امروز (سه شنبه) در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی پلی کلینیک مرکزی تبریز با مساحت 8500 متر مربع را افتتاح و از بخش های مختلف این مرکز درمانی بازدید کرد.

پلی کلینیک تخصصی صنعت نفت شمال غرب کشور به ارزش تقریبی 425 میلیارد ریال احداث شده و هزینه خرید تجهیزات پزشکی نیز حدود 40 میلیارد ریال برآورد و هزینه شده است.

معاون اول رییس جمهور صبح امروز به منظور افتتاح و بهره برداری از چند طرح مهم صنعتی و خدماتی وارد استان آذربایجان شرقی شد.

اسحاق جهانگیری صبح امروز (سه شنبه) در بدو ورود به فرودگاه شهید مدنی تبریز از سوی استاندار و برخی مدیران ارشد استانی مورد استقبال قرار گرفت.

معاون اول رییس جمهور قرار است تا ساعتی دیگر در اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفتگوی همکاری آسیا شرکت و سخنرانی کند.

جهانگیری همچنین کارخانه صنایع کاغذ نرمه در شهرک سرمایه گذاری خارجی را مورد بهره برداری قرار خواهد داد.

بازدید و افتتاح کارخانه ام دی اف از دیگر برنامه های معاون اول رییس جمهور در سفر یکروزه به استان آذربایجان شرقی خواهد بود.

جهانگیری همچنین در جلسه شورای اداری این استان که با محوریت اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد از عملکرد استان آذربایجان شرقی در خصوص اجرای اقتصاد مقاومتی مطلع خواهد شد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در این سفر معاون اول رییس جمهور را همراهی می کند.

جهانگیری در بدو ورود به تبریز در گفت‌وگو با خبرنگاران هدف از سفر خود به این استان را شرکت در اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفتگوی همکاری آسیا عنوان کرد و افزود: تبریز یکی از شهرهای باسابقه و با آثار تاریخی و یکی از شهرهای مهم کشور در بخش گردشگری است به همین جهت این اجلاس با حضور وزرای گردشگری برخی کشورهای آسیایی در تبریز برگزار می شود.

معاون اول رییس جمهور همچنین افتتاح و بهره برداری از چند طرح و پروژه را از دیگر اهداف سفر یکروزه خود به استان آذربایجان شرقی برشمرد و گفت: در این سفر با مسئولین استان جلساتی برگزار خواهد شد و ضمن بررسی روند پیشرفت اجرای اقتصاد مقاومتی در این استان مشکلات و موانع فرا روی توسعه استان را بررسی خواهیم کرد.

وی آذربایجان و تبریز را قلب و چشم ایران توصیف کرد و گفت: همه مردم ایران در مواقع سختی ها و فشار، امیدشان به آذربایجان و مردم غیور این خطه است.

جهانگیری افزود: در طول تاریخ هرجا که نیاز به نقش آفرینی و گره گشایی مردم این استان بوده، پیشقدم بوده اند و نقش موثری ایفا کرده اند.

نظر شما

نظر شما