1. درباره ما
  2. تماس با ما
  3. آرشیو الکترونیکی
EN AR امروز:۲۶ آذر ۹۷
شما اینجا هستید » صفحه اصلی » برگزیت برای ژرمن ها یک میلیارد یورو هزینه در بر دارد

برگزیت برای ژرمن ها یک میلیارد یورو هزینه در بر دارد

کد خبرنگار:1895                                                                                               تاریخ انتشار: 1395-11-24 / 15:08:00
برگزیت برای ژرمن ها یک میلیارد یورو هزینه در بر دارد

کمیسر بودجه اتحادیه اروپا تاکید کرد که خروج انگلیس از این اتحادیه برای آلمان متحمل هزینه هنگفت است.

 «گونتر اوتینگن» کمیسر بودجه اتحادیه اروپا در گفتگو با روزنامه بیلد ام زونتاک در خصوص هزینه هایی که برگزیت در بر دارد، اظهار داشت: بر اساس تخمین های انجام شده در کمیسیون بودجه اتحادیه اروپا کشورهای عضو پس از خروج انگلیس از این اتحادیه دچار ضررهای مالی می شوند. 

وی در ادامه با بیان اینکه زمانی یکی از اعضا به هر دلیلی از اتحادیه اروپا جدا شود این امر در تعیین بودجه های سرانه این اتحادیه تاثیرگذار خواهد بود، افزود: بر اساس آنچه برای هر کدام از کشورهای عضو بودجه ای از سوی اتحادیه اروپا تعیین می شود کاهش تعداد اعضا می تواند سبب کسری بودجه برای اتحادیه شده و کشورهای دیگر باید به نوعی جبران کننده آن باشند. 

کمیسر بودجه اتحادیه اروپا تاکید کرد: آلمان در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا متحمل هزینه بیشتری بوده و میزان آن بالغ بر یک میلیارد یورو تخمین زده شده است.

گفتنی است هنوز مراحل اجرایی شدن خروج انگلیس از اتحادیه اروپا آغاز نشده است. شهروندان انگلیس در ژوئن سال گذشته میلادی به خروج از اتحادیه اروپا رای دادند.

نظر شما

نظر شما