1. درباره ما
  2. تماس با ما
  3. آرشیو الکترونیکی
EN AR امروز:۵ تیر ۹۸
شما اینجا هستید » صفحه اصلی » تقویت مرزهای شرقی و جنوب شرق اولویت مهم ناجا

تقویت مرزهای شرقی و جنوب شرق اولویت مهم ناجا

کد خبرنگار:1895                                                                                               تاریخ انتشار: 1395-11-24 / 13:57:00
تقویت مرزهای شرقی و جنوب شرق اولویت مهم ناجا

فرمانده ناجا، تقویت شرق و جنوب شرق را از اولویت های مهم ناجا برشمرد و گفت: تلاش می کنیم پاسگاه ها، کلانتری ها و برجک های مرزی را از لحاظ نیروی انسانی، تجهیزات دفاعی و نظامی تقویت کنیم.

 سردار حسین اشتری در کمیسیون عملیات انتظامی استان سیستان و بلوچستان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و نیز تبریک یوم الله ۲۲ بهمن و ۳۹ سالگی انقلاب اسلامی، اظهارداشت: باید تلاش کنیم با امکاناتی که در اختیار داریم، ماموریت های خود را به خوبی انجام دهیم و با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی که مورد تاکید رهبری است به مردم خدمت رسانی کنیم.

وی افزود: زمانی می توانیم با امکانات محدود بیشترین کارایی و اثر بخشی را داشته باشیم که با روحیه جهادی حرکت کنیم و نمونه آن تلاش رزمندگان در طول ۸ سال دفاع مقدس بود که جانانه از مرز و بوم کشور دفاع کردند، باید این روحیه در تمام بخش های نیروی انتظامی جاری و ساری شود.

فرمانده ناجا با بیان اینکه همه باید تلاش کنند از امکاناتی که در اختیار داریم بهترین استفاده را ببریم، بیان کرد: توجه به امر آموزش کارکنان می تواند در رسیدن به این هدف و ارتقا کیفیت ماموریت ها کمک کند.

سردار اشتری در ادامه با اشاره به گستردگی مرز سیستان و بلوچستان و تامین امنیت آن و نیز حضور اشرار، گروه های مسلح، باندهای قاچاق نظیر مواد مخدر،کالا، انسان و... بر تقویت شرق و جنوب شرق به ویژه در این استان تاکید کرد و اظهارداشت: تلاش می کنیم پاسگاه ها، کلانتری ها و برجک های مرزی را از لحاظ نیروی انسانی، تجهیزات دفاعی، نظامی و... تقویت کنیم.

وی با اشاره به تشکیل کمیسیون ویژه شرق کشور، گفت: در این کمیسیون، نیازمندی های موجود در این منطقه احصا خواهد شد و با برنامه ریزی مدون و استفاده از توان دستگاه های مرتبط با حوزه امنیت بر رفع آنها اقدام خواهیم کرد.

سردار اشتری تصریح کرد: باید تلاش کنیم با امکاناتی که در اختیار داریم، ماموریت های خود را به خوبی انجام دهیم و با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی که مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است به مردم خدمت رسانی کنیم.

وی، نتایج راه اندازی قرارگاه جهادی آموزش را طی دو سال گذشته خوب ارزیابی کرد و گفت: با ارائه آموزش های لازم در این مدت توانسته ایم ۴۸ درصد تعداد شهدا را علی رغم افزایش ۱۵ درصدی ماموریت ها کاهش دهیم.

فرمانده ناجا بر همکاری و هم افزایی مشترک بین نیروی انتظامی و سپاه پاسداران، بسیج، دستگاه قضائی، امنیتی و شورای تامین تاکید کرد و گفت: از ظرفیت این دستگاه ها برای ارتقا امنیت باید استفاده شود.

نظر شما

نظر شما