1. درباره ما
  2. تماس با ما
  3. آرشیو الکترونیکی
EN AR امروز:۳ اسفند ۹۷
شما اینجا هستید » صفحه اصلی » واشنگتن سیاست خود در قبال اسلام آباد را بازنگری کند

واشنگتن سیاست خود در قبال اسلام آباد را بازنگری کند

کد خبرنگار:1895                                                                                               تاریخ انتشار: 1395-11-23 / 13:39:00
واشنگتن سیاست خود در قبال اسلام آباد را بازنگری کند

فرمانده نیروهای آمریکایی در افغانستان با سخنرانی در مجلس سنای این کشور خواستار بازنگری کلی در سیاست واشنگتن در قبال پاکستان شد.

 به نقل از خبرگزاری «رصد»، ژنرال «جان نیکلسون»، فرمانده نیروهایی آمریکایی مستقر در افغانستان با اشاره به اینکه تروریست ها همچنان در پاکستان از پناهگاه های امن برخوردار هستند، خواستار بازنگری کلی دولت آمریکا در سیاست خود در قبال پاکستان شد.

وی در ادامه افزود: آمریکا و ناتو در افغانستان با بن بست مواجه شده اند و برای آموزش نیروهای امنیتی افغانستان نیاز به هزاران نیروی نظامی تازه نفس دارند.

فرمانده نیروهای آمریکایی در ادامه مدعی شد: روسیه با ساختن داستان دروغین مقابله گروه طالبان با گروه تروریستی داعش در افغانستان در تلاش است که به گروه طالبان مشروعیت دهد. 

لازم به ذکر است در حال حاضر ۱۳ هزار و ۳۰۰ نیروی نظامی خارجی برای آموزش و کمک به نیروهای امنیتی افغانستان در این کشور مستقر هستند که از این تعداد ۸ هزار و ۴۰۰ نفر از آنها آمریکایی هستند.

نظر شما

نظر شما